Ikviena radoša cilvēk dzīvē pienāk brīdis, kad kāds tuvinieks vai draugs lūdz pēc palīdzības, jo nepieciešams kāds atraktīvs cilvēks ar lieliskām idejām. Esmu viens no tiem cilvēkiem, pēc kuru palīdzības sniedzas ļoti daudzi. Gan radi, gan draugi nereti nāk pie manis ar dažādiem lūgumiem.

Man ir gadījies rakstīt gan dzejoļu, gan domrakstus, gan arī veidot apsveikumu kartītes un ko tik vēl nē, ka tikai, lai gala rezultāts ir pietiekoši interesants un patiktu pārējiem. Protams, man nav iebildumu izpalīdzēt, īpaši, tad, ja dažādas idejas man smeļas pāri malām.

Viens no šādiem piemēriem ir arī telpu dekorēšana, kas ir bijis mans pēdējais izaicinājums, palīdzot citiem cilvēkiem. Kā nu gadījās kā nē, attapos tukšā, lielā telpā un mans uzdevums bija to padarīt par labāko vietu bērnu ballītei. Protams, ka uzreiz sāku domāt par galdu izkārtojumu, par to kādus našķus uz tiem likšu, kāda būs tematika un visbeidzot arī domāju par dekorācijām.

Patiesībā jau bērnu ballīti uzrīkot nav nemaz tik vienkārši. Lai gan vienmēr šķiet, ka pietiks ar mašīnām puišiem un princesēm meitenēm, visbiežāk nākas atdurties pret strupceļu, kad saprotu, ka jubilāram tādas vienkāršas lietas pie sirds tik ļoti nemaz neiet.

birthday

Protams, viss vienmēr sākas ar to, ka jāaprunājas ar gaviļnieku un jānoskaidro, kas viņam patīk, kas nē, kas garšo un tā tālāk, un pēc tam visa šī informācija jāpielieto, lai varētu to likt lietā reālajā dzīvē. Koncentrējos uz to, ka visam jābūt krāšņam un interesantam, nekādas īpašās tematikas neveidoju, vienkārši parūpējos par to, lai viss būtu bērnam atbilstošs, tāds, kas patiktu visiem.

Loģiski, ka kaut ko tādu panākt nav nemaz tik vienkārši, jo cilvēki ir dažādi, tomēr es centos un ielikušajā darbiņā visas savas idejas, lai gala rezultātā būtu izdevusies pati labākā ballīte, ar pašām labākajām dekorācijām un visu citu.

Un jā, manuprāt, tieši dekorācijas ir tās, kas vienmēr parūpējas par ballītes sajūtu. Protams, sākumā izdomāju visu, kas ir saistīts ar galdu un ēdienu, parūpējos par dažādām uzkodām interesantās formās, kas patīk bērniem un tad ļāvu vaļu iztēlei, visam, kas saistījās ar dekorēšanu.

Dažāda veida baloni ir apdruku, balonu kompozīcijas un vītnes, tas ir viss, kas bērniem nepieciešams. Jo tieši baloni ir tie, ar ko asociējas visas ballītes, ne tikai bērnu, un ieejot telpā rada lielāko sajūsmu ik vienam. Baloni ir lieli, koši un kliedzoši, nav šaubu, ka tie rada vislielāko ballītes sajūtu no visām dekorācijām, tāpēc izvēlējos tieši tos.

Bērni ir mūsu nākotne, tā uzskata ļoti daudzi un tam piekrītu arī es, tāpēc vienmēr, kad runa ir par to, lai sagādātu bērniem prieku, vienmēr cenšos izdarīt visu tā, lai manī nenāktos vilties. Noteikti tas tā ir arī tāpēc, ka bērnu dvēsele ir ļoti trausla un jūtīga.kid

Katrs mazais cilvēciņš ir individuāla personība ar saviem mērķiem un dažādas situācijas dzīve var uztvert īpaši jūtīgi, arī to, ka viņa ballīte nav izdevusies tā, kā viņš to bija iedomājies. Un kas gan var būt sliktāks par to, ka neesi šim bērnam sagādājis labāko dzimšanas dienu viņa mūžā? Tāpēc arī es vienmēr cenšos darīt visu, lai cilvēki ar manu darbu justos apmierināti un priecīgi.