Attīstība ir tas, pēc kā tiecamies mēs visi. Vai nu tas ir sports vai izglītība, tomēr neviens no mums nevēlas visu laiku stāvēt uz vietas, lai arī, par ko nebūtu runa. Attīstīties nozīmē nepārtraukti uzzināt ko jaunu, pilnveidot savas prasmes un kļūt veiksmīgākam, un kas gan šajā dzīvē var būt vēl svarīgāks, ja ne tas, ka laika gaitā kļūstam veiksmīgs un ar savu zināšanu un ietekmes palīdzību varam sasniegt jebko.

Jā, lūk tas ir tas, ko vēlas ik viens,  tomēr ne visi to arī iegūst un tas galvenokārt ir tāpēc, ka ne visiem ir nepieciešamā zināšanas un piemēri, no kuriem iedvesmoties.

Domāju, ka labākais veids, kā iegūt idejas, lai attīstītu sevi un nozari, kurā strādā ir ņemot piemēru no citiem cilvēkiem, tādiem, kas ar savu neatlaidību ir panākuši gan daudz laba, gan arī spējušu pārliecināt citus par to, tas, ko viņi piedāvā ir tas, kas pārējiem nepieciešams, pat tad, ja tā nav.

building

Jo, ja runājam par attīstību biznesā, tad nav nekā svarīgāka par māku pārliecināt, jo mūsdienās visa kā ir tik daudz, ka cilvēki bieži vien apjūk un paši vienkārši vairs nezina, kas viņiem vajadzīgs un ko viņi grib.

Un uz to tad arī spēlē visi tie, kas savā dzīvē cenšas pakāpties pāris pakāpienus augstāk, uz to, ka viņi šiem cilvēkiem pasaka priekšā, kas tiem nepieciešams, arī tad, ja tā nav taisnība.

Tomēr ne vienmēr jācenšas dzīvot pēc šī principa. Manuprāt, dzīvē svarīgākais ir tas, lai pašam cilvēkam būtu prieks par visu, ko viņš dara, lai aizbraucot ciemos pie vecākiem, viņam nebūtu jākaunas par kādu no saviem lēmumiem, ko pieņēmis pagātnē.

Vis maz es vienmēr cenšos dzīvot pēc tāda principa, lai mani vecāki varētu ar mani lepoties un man nebūtu kauns skatīties viņiem acīs, jo kāda tad savādāk ir jēga no visiem panākumiem, ja nav neviena, kas vēlētos ar mani par tiem kopā priecāties? Daudz labāk ir būt labam cilvēkam un visu mīlētam, nekā vienam pašam priecāties par savu viltus veiksmi.

Labākais ceļš uz to, kā panākt savu, vienmēr ir tas mierīgākais. Lai arī kas nebūtu jūsu plānos, lai arī ko jūs necenstos panākt, vienmēr jācenšas visu izdarīt tā, lai nenāktos ar kādu strīdēties, jo nesaskaņas un domstarpības nekad ne pie kā laba nenovedīs. Tās tikai uzkurina naidu un vēlmi pretoties citiem, nemaz nepatverot to, ka sadarbība var būt labākais risinājums.

man

Ne velti cilvēki vienmēr priecājas par to, ka noslēgušies dažādi strīdi un beigušies ar mierizlīgumu, jo tas ir labākais, kas tādos gadījumos vispār var notikt.

Labam piemēram par ziņām precīzāk lasiet šeit, tomēr vēlos vēlreiz uzsvērt, ka katrā dzīves situācijā vajadzīgs atrast labāko risinājumu, lai visi varētu būt apmierināti.

Domāju, ka visi piekritīs tam, ka vienmēr ir liels prieks lasīt par to, kā atkal ir noslēdzies kāds konflikts un nav cietis neviens iesaistītais. Tās ir pašas labākās ziņas, uz kādām varam cerēt ikdienā, jo neko vairāk cilvēkiem nevajag, tikai mieru un pārliecību tam, ka katra nākamā diena būs tik pat skaista kā iepriekšējā, un tā joprojām.