Kāzas ir tas notikums un arī svētki, kuros satiekas visi radi un draugi, kuri parasta dienā, iespējams, kopā nesanāktu. Bet šis notikums parasti vieno pat visdažādākos cilvēkus ar interesantākajiem uzskatiem un neparastākajām idejām. Par cik ir pienākusi vasara un sācies kāzu laiks, iedomājos izveidot rakstu par to, kā tad atrast labāko dāvanu šim īpašajam notikumam?

Jo katram no mums taču patīk interesantas un oriģinālas dāvanas, pat tad, ja tā ir tikai vārda diena, nemaz nerunājot par tik lielu un svarīgu notikumu kā kāzas. Tāpēc arī uzskatu, ka šis raksts varētu būt pavisam noderīgs, jo lielākās problēmas vienmēr rodas tajā brīdī, kad jādomā, ko dāvināt, jo šie lēmumi nekad nav no tiem vieglākajiem.

vaseProtams, par dāvanu jaunajam pārim vienmēr var domāt no dažādām pusēm. Ļoti daudzi izvēlas dāvināt dažādas saimniecības preces un iekārtas, jo liela daļa jaunlaulāto līdz ar salaulāšanos uzsāk arī kopdzīvi, tāpēc dažāda saimniecības preces lieti noderēs.

Tas noteikti nav sliktākais veids, ka izvēlēties dāvanu, jo ar lietderīgāk lietām nekad nevar nošaut greizi, proti, tas vienmēr pielietos un vienmēr būs noderīgas.

Tomēr ar šo jautājumu jābūt ļoti pārliecinātam, jo bieži ir gadījumi, kad tiek uzdāvināts tas, kas pārim vispār nav vajadzīgs vai arī konkrēta saimniecības prece viņiem jau ir.

Vēl ir cilvēki, kas cenšas dāvināt romantiskas dāvanas, jo, kā jau zināms, tikko apprecējušies cilvēki ir laimīgākie un viņu mīlestība pēc kāzām ir visspēcīgāka. Un tikai loģiski, ka cilvēki, kas par viņiem domās, uzskatīs, ka romantiskas dāvanas, piemēram, dažādi svečturi un tamlīdzīgas lietas varētu būt tieši laikā.

Bet, manuprāt, šis gan nav tas veiksmīgākais variants, kā izvelēties dāvanu, jo par romantiku vajadzētubouquet-of-roses rūpēties pašam pārim. Tomēr viņi ir tie, kas vislabāk zinās, kas viņiem patīk un vai sveces ir tas, kas nepieciešams, lai radītu to noskaņu, ko viņi vēlas.

Tāpēc es vēlos ierosināt savu variantu- oriģinālas dāvanas, kas neliks vilties. Protams, šāds variants neies pie sirds pilnīgi visiem, jo tas nav tik vienkārši kā vienkārši ieiet saimniecības preču veikalā un izvelēties pirmo kombaini, kas pagadās.

Lai izvelētos oriģinālāko dāvanu ir nepieciešama plānošana, nedaudz jāpieslēdz galva un tad jau dāvana būs rokā. Ideālā dāvana jaunlaulātajiem ne vienmēr atnāk pati, bet es no savas pieredzes varētu teikt, ka ļoti labi nostrādās saskaņoti apdrukāti krekli vai kas tamlīdzīgs.

Tas var būt kāds asprātīgs teksts no sērijas „sievai vienmēr taisnība” vai kāda sena kopbilde ar jaunlaulātajiem. Šādas dāvanas vienmēr rada prieku un cilvēkiem tās šķiet asprātīgas, kā arī neliks vilties pašiem dāvinātājiem.

balloonProtams, vienas un tās pašas dāvanas uz vairākām kāzām dāvināt arī nevar, jo tad jau pazudīs arī visa sirsnība un galu galā – oriģinalitāte. Bet šis bija viens piemērs no daudzajiem, ko es varētu saukt, lai atrastu labāko dāvanu no visām iespējamām.

Ja pats pieslēgsiet galvu un nedaudz padomāsiet, tad sapratīsiet, ka idejas sāks plūst straumēm, atliek vien sagaidīt to mirkli un tad jau problēmu vairs nebūs, ja vien neskaita visa nepieciešamā sagādāšanu, bet to jau varētu saukt par vienkāršāko un tomēr arī interesantāko visa procesā. To visu apvienojot, nav šaubu, ka atradīsiet labāko un oriģinālāko dāvanu kāzām!