Sveiks, kultūras cienītāj!

Cik liela nozīme Tavā dzīvē ir kultūrai? Tā ir mums apkārt un tikai no mums pašiem ir atkarīgs, kāda tā būs. Daudz ceļojot un pētot citas kultūras, nonācām pie secinājuma, ka priekšstats par visu pilsētu un dažreiz pat veselu valsti veidojas tieši no tā, kā izskatās tās ielas. Bieži vien, iebraucot kādā jaunā vietā, var pamanīt kādu neparastu skulptūru vai kultūras objektus. Kā rada pieredze, tie var būt pilnīgi dažādi un redzot tos, nav neiespējams neiedvesmoties.

Tātad, esam neliela entuziastu grupa, kuriem patīk kultūra. Un patīk tik ļoti, ka nolēmām veidot šo blogu, stāstot par interesantām kultūras tendencēm, radošam idejām un savām realizētām iecerēm. Starp citu, atceraties Putuplasta ruksi, kurš bija nozīmīgs kultūras objekts 2008. gadā, kuram bija tīri praktisks mērķis – paradīt, ka dažreiz nav vajadzīgi lieli naudas līdzekļi, lai izveidotu interesantu kultūras objektu?

Atceroties to, arī nolēmām izveidot šo blogu, lai parādītu, ka dažādiem kultūras objektiem var būt gan dekoratīva funkcija, gan praktiskā un demonstrējošā. Runāsim gan par mākslu, dažādiem kultūras notikumiem, gan par cilvēkiem, kuri iedvesmo un ir saistīti ar kultūru. Ceram, ka būs aizraujoši, jo mūsu prātus vienmēr aizņēma visādas trakas idejas un mēs esam tie, kuri nebaidās realizēt drosmīgākas no tām. Mums patīk būt apsēstiem ar tādu lietu, ka kultūra, jo tā ir ļoti plaša nozare, kurā var ļauties plašai radošai darbībai. Par to liecina tas, ka gan Latvijā, gan visā pasaulē ir atrodami ļoti neparasti objekti, kuru veidošanai tika pielietota īsta iztēle un kas liecina arī par to, ka kultūrai ir vērts attīstīties, ko mēs arī gribētu mēģināt realizēt.

Kultūra paver ceļu attīstībai un mūsuprāt, par to ir jārunā! Cerēsim, ka mūsu blogā atradīsiet kādu interesantu padomu vai ideju arī sev un varbūt nākotnē paradīsies vēlme pievienoties mūsu nelielam entuziastu kolektīvam!