Pēdejā laikā ar vien vairāk pievēršu uzmanību tam, kā izskatās mana vide, kura uzturos. Runāju gan par to, kas notiek manā dzīves vietā, gan arī aiz tās loga. Vasaras laikā pievērsos savas dzīves vietas uzlabošanai un tam, ko iespējams paveikt ar dažādiem inovatīviem risinājumiem, piemēram, otreiz lietojot dažādus izejas materiālus un tamlīdzīgi. Nevarētu teikt, ka es būtu lielākais rokdarbu fans, tomēr ir reizes, kad man uznāk iedvesma un es labprāt radoši pastradāju, piemēram, uztaisu kādu dekoru savai istabai vai tamlīzīgi.

Ar vien populāraki mūsdienās paliek dažādi blogi un lapas sociālajos portalos, kur iespējams smelties iedvesmu visam, ko vien sirds kāro. Bieži vien, skatoties šādas idejas, paņemu sev kaut ko tādu, par ko iepriekš pat nebiju domājusi. Piemēram, sava istaba vēl ar vien neesmu ieviesusi normālu gultu, visu laiku gulēju uz matrača, kas gluži vienkārši novietots uz zemes un mani tas apmierināja. Tomēr vienu dien redzeju, cik vienkārši ir izmantot koka paletes par pamatu matracim un tas mani uzrunāja. Šāda veida gultas izskatās gan stilīgi, gan arī tas ir ļoti praktiski.

Ja tā padomā, mani vispār varētu saukt par praktisku cilvēku. Arī, kad runa ir par to, ko dāvināt citiem cilvēkiem, kad ir tāda vajadzība, izvēlos dāvināt kaut ko praktisku. Man patīk redzēt, kad draugi lieto manis dāvinātās lietas, jo tas nozīmē to, ka viņi tās novērtē. Bet ne par to šoreiz ir stāsts. Šoreiz runāju par to, ko iespējams panākt ar ierobežotiem līdzekļiem, tomēr savu darbu padarot skaistu un stilīgu.

Kaut vai ņemsim par piemēru manu gadījumu ar gultu-matraci. Sākumā, protams, centos atrast matracim rāmi, tomēr papētot to cenas, sapratu, ka tik pat labi varu dzīvot bez nekā. Matracis uz zemes likās peitiekoši stilīgs variants un arī komforta ziņā nekādas izmaiņas nejutu. Nedaudz arī pazūd tā ierastā guļamistabas sajūta, kurā gribās tikai gulēt un neko citu. Jo es esmu viens no tiem cilvēkiem, kura guļamistaba vienlaikus ir arī mācību istaba un tamlīdzīgi. Tā vienkārši ir telpa, kurā es uzturos visbiežāk un man ir svarīgi, lai tajā justos ērti, un ne tikai gultā, bet arī pie mācību galda un tamlīdzīgi.

Lai gan gultas pamatnes neesamības jautājums mani neuztrauca, ieraugot, cik oriģināli tiek izmantotas paletes, nespēju pretoties šai idejai un arī man to vajadzeja izmēģināt, un ar rezultātu esmu tik tiešām apmierināta. Šī ir tiekai viena no lietotu palešu vairākajām priekšrocībam un domāju, ka ar laiku sava dzīves vieta ieviesīšu kaut ko vairāk, tomēr pagaidām ar rezultātu esmu ļoti apmierināta un man nav par ko sūdzēties.

Un jau esmu izdomājusi, ka šo gultas rāmja variantu var ļoti vienkārsi uzlabot, tajā iestrādājot vietas mantu uzglābāšanas kastēm, kas ietaupīs vietu manā skapī un atbrīvos to citiem maniem hobijiem. Paletes tik tiešām ir lēts variants, kā uzlabot savu dzīves vietu izmantojot salīdzinoši man līdzekļu, un tas studentam tomēr nozīmē ļoti, loti daudz. Domāju, ka katrs man piekritīs, ka mēneša beigās katrs cents ir no svara, vai ne?

Mēs visi vēlamies būt neatkarīgi un izdzīvot, vairs nepaļaujoties uz vecāku līdzekļiem, tomēr ne vienmēr tas ir iespējams. Tomēr ar šādām inovatīvām idejām, domāju, ka šo ceļu uz neatkarības iegūšanu var paātrinat! Mēs visi tomēr dzvojam modernā laikā, kad ir tik vienkārši iegūt dažādas idejas, kā tikt pie sev vēlemā un vajdazīga rezultāta, izmantojot sev pieejamos līzekļus.

Jautajums ir tikai viens: cik daudz laika un enerģijas pats esi gatavs ielikt tajā, lai šo mērķi sasniegt? Ar nedaudz gribasspēka un radošas domāšanas iespējams panākt tik tiešām daudz, par to esmu pārlieicnājusies ne reizi vien, un domāju, ka, ja vienreiz pamēģināsiet un veltīsiet laiku tam, kas jums tiešām nepieciešams, varēsiet man piekrist!